Happy Ulula ir pozitīvi uzlādēti rokdarbi lieliem un maziem

Mūsu izstrādājumu pievienotā vērtība - tie visi ir darināti ar rokām- nekādas automatizētas ierīces nav iesaistītas. Katrs darbiņš tiek veidots ar milzīgu rūpību, diedziņš pie diedziņa, krāsa pie krāsas un rezultātā top dzīvespriecīgi rokdarbi, kuros iestrādātas pozitīvas emocijas. Uzņēmuma darbība sākās 2011. gadā, radot priekpilnas cepures bērniem. Sekojot klientu vēlmēm, gadu laikā esam papildinājuši savu produktu klāstu ar neskaitāmiem cepuru modeļiem bērniem, cepurēm pieaugušajiem, ziemas un vasaras cepurēm, tamborētiem svārkiem, tauriņiem un ziedu vainagiem.

Par mums


Pirmā Happy cepure

Pati pirmā priecīgā cepure tapa 2011. gada rudenī, kad Happy Ulula idejas autorei Diānai piedzima meita un viņa vēlējās iegādāties košu un dzīvespriecīgu cepurīti viņai. Tā kā neizdevās tādu atrast- Diāna nolēma cepurīti izgatavot pati.

Tad Diāna saprata- visticamāk viņa nav vienīgā mamma, kura vēlas, lai viņas bērns ar apģērbu atšķirtos no citiem, būt pamanāms, priecīgs un neparasts.

Tā sākās ceļš uz to, kas šodien ir Happy Ulula- roku darināti un pozitīvi uzlādēti produkti bērniem un viņu vecākiem

Happy Ulula tulkojumā nozīmē - priecīgā pūce, un tieši tādas ir cepures - priecīgas, krāsainas un drošas. Rudens/ziemas cepurēs ir iestrādāti atstarojošie elementi, tādējādi gan lieli, gan mazi cepuru nēsātāji ir īpaši pamanāmi diennakts tumšajā laikā.

Kopš pirmās Happy Ulula cepures rašanās, ir noiets pieredzes ceļš - tamborētās cepures papildinātas, uzlabotas un pielāgotas klientu vēlmēm. Visas Happy Ulula cepures ir veidotas, lai izkrāsotu ikdienu.

Katra Happy Ulula cepure ir gatavota ar labām domām un sajūtām, lai tās nēsātājam būtu ne tikai laba sajūta, bet arī prieks. Prieks, starp citu, ir arī apkārtējiem - cepures nevar nepamanīt un tās rada daudz pozitīvas emocijas.

Pievienojies Happy klubam arī Tu!

0
www.happyulula.lv                                                         https://www.facebook.com/HappyUlula
ulula@happyulula.lv                                                      Instagram @Happyulula
                                                                                           https://twitter.com/HappyUlula

 .